Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Fotograficzny "Czytam, bo lubię!".

21 marca 2024

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Fotograficznym "Czytam, bo lubię!". Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu fotografii cyfrowej, promującej czytelnictwo. Moduł II zad. 7.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie