Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Fotograficzny "Czytam, bo lubię!".
21 marca 2024
Udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Fotograficznym "Czytam, bo lubię!". Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu fotografii cyfrowej, promującej czytelnictwo. Moduł II zad. 7.







