Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

,,Bawimy się ortografią”

Artykuły

Przejdź do - ,,Bawimy się ortografią”
18 października 2022

,,Bawimy się ortografią”

W roku szkolnym 2022/2023 klasa IIIa realizuje innowację pedagogiczną pt. ,,Bawimy się ortografią”.

Celem innowacji jest rozbudzenie zainteresowań ortograficznych, stosowanie innych metod niż tradycyjnych w opanowaniu ortografii i nauczanie przez zabawę.

p. Izabela Krawczyk, p. Agata Kukla