Warning: copy(http://sp2.malkiniagorna.pl/images/stories/4 bj.jpg) [function.copy]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /plugins/content/mavikthumbnails.php on line 401
Iza KraszewskaEliminacje gminne czwórboju lekkoatletycznego dziewcząt i chłopców rozegrano na obiektach sportowych małkińskiej dwójki. Uczestniczyły reprezentacje SP 1 Małkinia, SP Orło, SP Glina, SP Prostyń, SP Kiełczewo oraz gospodarze SP2 Małkinia. Zespół stanowiło 6 uczestników, a wyniki 5 najlepszych liczyły się do punktacji zespołowej.

Rywalizowano w biegu na dystansie 60 m., skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na dystansie 600 m. (dziewczęta) i 1000 m. (chłopcy)


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 nie mają sobie równych w lekkoatletyce. Wygrali czwórbój zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

Dziewczęta
1 miejsce SP2 Małkinia Górna
2 miejsce SP1 Małkinia Górna
2 miejsce SP Prostyń
4 miejsce SP Kiełczewo
5 miejsce SP Glina
5 miejsce SP Orło

Chłopcy
1 miejsce SP 2 Małkinia
2 miejsce SP Prostyń
3 miejsce SP Glina
4 miejsce SP Orło
5 miejsce SP Kiełczewo
6 miejsce SP1 Małkinia