,,Bawimy się ortografią”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 października 2022

W roku szkolnym 2022/2023 klasa IIIa realizuje innowację pedagogiczną pt. ,,Bawimy się ortografią”.

Celem innowacji jest rozbudzenie zainteresowań ortograficznych, stosowanie innych metod niż tradycyjnych w opanowaniu ortografii i nauczanie przez zabawę.

Autor: p. Izabela Krawczyk, p. Agata Kukla

Galeria

  • Powiększ zdjęcie