Wycieczka do stadniny koni.
W czwartek, 18 czerwca 2026r., uczniowie klasy 3a i 3b pod opieką p. Anity Chojeckiej i p. Izabeli Krawczyk wybrali się na edukacyjną wycieczkę do stadniny koni w Nowej Wsi, gdzie poznali tajniki pracy w stajni i opieki nad zwierzętami. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, czym żywią się konie, a także w praktyce spróbować swoich sił i odbyć przejażdżkę na koniu w siodle pod okiem instruktora. Ogromną dawkę radości dostarczyła im możliwość karmienia zwierząt smakołykami, przejażdżka wozem taborowym po okolicy oraz zajęcia sportowe hobby horse z torem przeszkód. Miały też okazję wysłuchać pogadanki i obejrzeć stare narzędzia w mini muzeum, a następnie odbyć warsztaty i samodzielnie wyrobić ze śmietany masło. Był także czas na relaks i zabawę na placu zabaw. Na zakończenie odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek. Był to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Bardzo dziękujemy rodzicom za zorganizowanie tak fajnej wycieczki.














.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)






